Top Model jest to program wyróżniający się w jesiennej ramówce TVN, gdzie uczestnicy konkurują o tytuł Next Top Model. Rozpoznawalne jury oraz prowadząca Joanna Krupa to przepis na sukces, czego dowodzą dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów zbierających się przed odbiornikami. W dodatku gościnnie pojawia się sporo cenionych w przestrzeni modowej figur, czyli światowej sławy fotografowie, znane modelki oraz redaktorki pism o modzie.

Tym razem konkurować ze sobą będzie 14 uczestników, wśród których znalazły się również osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Złoty bilet jest przyznawany przez jury osobie, której predyspozycje do zostania modelem lub modelką są największe, dzięki czemu owy uczestnik natychmiast wchodzi do domu Top Model. Natomiast srebrny bilet to ocena użytkowników Internetu, których zadaniem było dokonanie wyboru swojego ulubieńca, który nie musi pojawiać się na etapie castingów i natychmiastowo przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

O czym jest program?

Produkcja TVN ma za zadanie dać nie tylko zaistnienia w świecie modelingu, ale też pierwszych kroków i wzbogacenie swojego portfolio, w związku z tym w każdej edycji zgłoszenia wysyła dużo chętnych. W odcinkach uczestnicy otrzymują do wykonania różnorodne konkurencje, które mają być sprawdzianem tego, czy podołają oni wyzwaniom w w świecie mody pełnym wyzwań. Głównym zadaniem sędziów jest ocena ich postępów i decyzja o tym, który uczestnik opuszcza program w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja powrotu do programu po eliminacji, a dzieje się to dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwacja panelu za kulisami, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modeli i modelek a do tego sesja fotograficzna na okładkę dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas obecnego sezonu również dowiemy się, który z nich zostanie dziewiątą osobą z tytułem Top Model w Polsce. walczy sporo wartych uwagi uczestników, w związku z tym na pewno warto będzie śledzić emitowane odcinki.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz