Niestety doczekaliśmy czasów, w jakich coraz to donośniej pisze się o zagładzie planety - niedostatek wody oraz eksterminacja ekosystemu to palące problemy, z którymi musimy mierzyć się już dziś. W jakim miejscu rozpocząć zmianę? Najłatwiej będzie od osobistego życia oraz domu - zacznijmy wykorzystywać to, co jeszcze zapewnia nam przyroda. Z takim podejściem powstał portal domiwoda.pl, w jakim znajdą Państwo najróżniejsze urządzenia i technologie do skutecznego gospodarowania deszczówką. Na łamach strony przedstawiamy rozwiązania do ogrodu, domu, biur, manufaktur, rolnictwa i przemysłu - każde akcesorium, system czy zasobnik na wodę to okazja, aby pomóc planecie, polepszyć komfort codziennego życia i co najważniejsze - przysłużyć się naturze. Eko to także niższe opłaty za wodę, to taka wisienka na torcie dla ludzi, jacy otwarci są na ekologiczne inicjatywy oraz chcą wykorzystywać dobrodziejstwa przyrody, które spadają z nieba.


Sklep domiwoda.pl wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki, sprzedając ciekawe, przetestowane i atestowane systemy wykorzystujące wodę deszczową, zbiorniki na wodę (podziemne i naziemne), kompostowniki, rekuperatory i wszystko to, co można z pomyślnością wykorzystać w ogrodzie. Gdzie można zamontować wskazane sprzęty? Dosłownie wszędzie - ogród, działka, dom, gospodarstwo rolnicze oraz dużo więcej - wszędzie tam, gdzie mieszkamy i gdzie jest dostęp do wody deszczowej. Domiwoda.pl burzy też stereotypy mówiące, że skomplikowane systemy gospodarki wodnej można montować wyłącznie w znacznych gospodarstwach rolnych - propozycja marki skierowana jest też dla osób prywatnych oraz domowników, jacy chcą zakupić i zamontować mniejsze urządzenia do osobistego użytku - wystarczy wejść na witrynę, udać się do trafnej kategorii, wybrać urządzenie, złożyć indywidualne zamówienie i zainstalować zgodnie z instrukcją, żeby móc gromadzić, filtrować oraz wykorzystywać moc natury - darmową deszczówkę.


oczyszczalnie biologiczne przydomowe domiwoda


Eksperci z domiwoda.pl pomagają również w zdobyciu dofinansowania na wyznaczone systemy i instalacje ekologiczne, jakie wykorzystają deszczówkę. Proces zdobywania należnych finansów od rządu lub też UE na instalacje ekologiczne może być zagmatwany i czasochłonny - jeżeli chcą Państwo przekazać to wszystko pod opiekę znawców, uprzejmie zapraszamy na stronę po znacznie więcej informacji. Wspólnie z dobrym zaangażowaniem oraz zmianami w obrębie własnego otoczenia możemy ocalić planetę - gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą, a w razie pytań - zachęcamy do kontaktu!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz